Teknoloji

The King of Fighters XV’e yeni karakter geliyor: Sylvie Paula Paula

 
SNK ekibi tarafından oyuncuların beğenisine sunulan dövüş aksiyon oyunu King of Fighters XV için yeni bir karakter geliyor. DLC karakteri olarak karşımıza çıkacak olan Sylvie Paula Paula, 16 Mayıs’ta oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Karakterin bir bonus kostüm de dahil olmak üzere bu DLC’de yer alması planlanıyor.
 
Uzak Doğu tarzı dövüş aksiyon deneyimi sunar
 
 
 
Şu anda Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve PC için kullanılabilen The King of Fighters XV, bizlere uzak doğu formatında bir dövüş aksiyon deneyimi sunuyor. Oyunda diğer dövüş oyunlarında olduğu gibi farklı karakterlerin kontrolünü ele alıp diğer oyuncularla rekabet edebiliyoruz.
 
Oyundaki her karakterin kendine özel kostümleri, animasyonları ve marifetleri bulunuyor. Bu karakterlerde ustalaşmak için oyunda biraz zaman geçirmemiz gerekiyor. Her karakterin kendi komboları ile rakip oyunculara zarar vermemeye çalışıyoruz ve bu bağlamda verdiğimiz emeklerden galip çıkma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.
 
Oyunun fiyatı Steam ve Epic Games’te 400,00 TL, Playstation mağazasında indirimli olarak 211,6 TL, Xbox mağazasında ise indirimli haliyle 132 TL.
 
The King of Fighters XV – Sylvie Paula Paula karakter fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu